ULJE -50%
 • Cmimi i vjeter 78£
 • Cmimi i ri 39£
Deri ne fund te ofertes ngelin
 • Certifikate
  Cilesia
 • 100%
  Rezultat
Produkt unikal me efekt te fuqishem – Erofertil
Erofertil – permireson aspektet e jetes seksuale:
 • Permireson potencen – reakcion i menjehershem pas perdorimit.
 • Ju jep nje erekcion te fuqishem – per seks sa me te gjate dhe sa me cilesor.
Erofertil – eshte nje multikompleks, qe sjell nje efekt te fuqishem fale shume prej komponenteve te tij aktive. Erofertil rrit qarkullimin e gjakut dhe siguron ne kete menyre nje erekcion. Magnezi dhe Glycine, qe jane komponentet kryesore te ketij produkti, sigurojne qe efekti i arritur te vazhdoje per nje kohe sa me te gjate. Pervec kesaj, Erofertil ka nje efekt fuqizues dhe stimulues mbi organizem, gje e cila mundeson seks te jashtzakonshem gjate gjithe nates.
POROSIT
ME ULJE 50%
Erofertil – kompleks aktiv per potencen Tuaj
 • Tribulus tokësor
  Është një afrodizijak mjaft i fortë, që mundëson rritjen e nivelit të testosteronit, rritjen e fuqisë dhe energjisë seksuale
 • Damiana
  Është një afrodizijak shumë i fuqishëm, i cili ndikon në shtimin e dëshirës seksual, sikundër dhe në eleminimin e stresit psiko-emocional.
 • Maka peruane
  Konsiderohet si një kult afrodizijak i Amerikës së Jugut, i cili rrit qarkullimin e gjakut duke përmirësuar kështu ndjeshëm cilësinë e spermës
 • Rhodiola rosea
  Parandalon problemet me ereksionin që kanë përgjithësisht një natyre psikogenike, rrit ndjeshmërinë dhe tonusin e trupit në tërësi
Erofertil – perzgjedhja e burrave te fuqishem
 • Erofertil – eshte per ata te cilet duan te rrisin potencen e tyre dhe te perfitojne nje erekcion sa me kohegjate
 • Erofertil – eshte per ata te cileve i duhet seks fantastik ne cdo ore, diten dhe naten
 • Erofertil – eshte per rigjenerimin e te gjitha funkcioneve ne cdo moshe
 • Erofertil – eshte per fuqizimin e shendetesise mashkullore dhe permiresimin e orgazmes
Vleresimet e bleresve
«Bleva El Macho per prove dhe ka nje rezultat te jashtezakonshem, nuk e prisja. Erekcioni nis 20 minuta pas perdorimit dhe zgjat aq sa duhet. Gruaja eshte e lumtur!»
Albert, 42 vjec
«Bleu një kompleks për burrin tim. Shume kohe ishim te pavendosur se cfare stimulanti donim te perdornim, derisa zbuluam El Macho. Heret e para ishin emocion i gjalle. Burrit i pelqeu shume. Heren e dyte i provova edhe une. Tani e kuptoj sa te verbera ishin ndjesite e mia me pare. Midis njeri-tjetrit e quajme El Macho-n „gjeneratorin e lumturise“»
Blerta, 29 vjec
«Ne moshen time te gjithe kane probleme me potencen dhe fale shendetit te dobet eshte e veshtire te gjesh nje sherim te pershtatshem. El Macho per mua ishte thjeshte shpetimi, u rikthye potenca, u permiresua humori dhe pa rrezik per shendetin.»
Selim, 56 vjec
Seksologet e rekomandojne Erofertil
«Unë ua rekomandoj këtë kompleks të gjithë pacientëve të mi, te cilet kane veshtiresi me potencen, Erofertil. Mundeson nje efekt te menjehershem, duke mundesuar nje erekcion te vazhdueshem, njekohesisht nuk ka efekte anesore mbi sistemin kardiovaskular. Pervec kesaj, preparati ka nje efekt pozitiv mbi shendetin e mashkullit, perforcon sistemin nervor, perforcon orgazmen dhe largon lodhjen. Erofertil mundeson nje efekt te theksuar e te gjate.»
Arifi Armand, Mjek-seksolog, PhD
Erofertil – produkt natyral efektiv
 • Nuk permban OMGJ apo aditive arftificiale, aromatizues apo konservues.
 • Vepron mbi potencen menjehere pas perdorimit
 • Vertetuar praktikisht dhe nuk ka efekte anesore
 • I pershtatet burrave te cdo moshe
Menyra e perdorimit
 • Erofertil është në dispozicion në formën e një pilule.
 • Merrni 1 pilul 1 herë në ditë duke e pirë me ujë
 • Merr pilulën
  aktit seksual.
 • Për arritjen e rezultateve maksimale, përdoreni Erofertil me një kurs prej për 36 ditësh.
Dergesa dhe pagesa
Ju do ta terhiqni Erofertil vetem 2-3 dite pasi te keni porositur. Pagesa behet ne momentin e terheqjes!
Beni kujdes prej fallcifikueseve!
Produkti shitet brenda paketimit origjinal me nje kod unikal regjistrimi! Gjejeni kodin mbi pako dhe kontrollojeni ate fale link-ut te meposhten
Si te porosisesh Erofertil?
 • Plotesoni formularin
  e aplikimit
 • Zgjidhni menyren
  e pageses
 • Paguajeni produktin ne
  momentin e terheqjes
 • CMIM ME ULJE*
  39£
 • CMIMI I VJETER
  78£
Beni aplikimin duke plotesuar formularin dhe konsultuesit tane do t’Ju telefonojne.
konsultues on-line
Te zene
34
Te lire
5
CMIMI ME ULJE:
39£

BERNADATTE LTD, Av Ricardo J. Alfaro, Panama International
Privacy Policy | Report